Naturaliesamling

Naturaliesamling
Naturaliesamling
Naturaliesamling
Naturaliesamling
Naturaliesamling
Naturaliesamling

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NATURALIESAMLING, två stycken, 1900-tal, flintastycken monterade i glasmontrar, ena etikettmärkt Ravnsbjerggård, rammått 30,5 x 36 cm

PROVENIENS: Stopalo

657191

2019-09-15