Christoffer Johan Wallroth oljemålning

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CHRISTOFFER JOHAN WALLROTH (1841-1916): Skogsmotiv med vattendrag, signerad o daterad C J Wallroth 1885, olja på pannå, bildmått 13,5x25 cm

Mindre färgbortfall samärre fläckar

657196

2019-08-06