Pokal omkring 1900

Pokal omkring 1900
Pokal omkring 1900
Pokal omkring 1900
Pokal omkring 1900
Pokal omkring 1900
Pokal omkring 1900
Pokal omkring 1900
Pokal omkring 1900
Pokal omkring 1900
Pokal omkring 1900
Pokal omkring 1900
Pokal omkring 1900

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

POKAL, omkring 1900, patinerad brons och nautilussnäcka, ställ i form av knäböjande fabelfigur,
höjd 19 cm

PROVENIENS: Stopalo

Smärre nagg

657200

2019-09-15