Pokal omkring 1900
Klubbat för:
6 200 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
POKAL, omkring 1900, patinerad brons och nautilussnäcka, ställ i form av knäböjande fabelfigur,
höjd 19 cm
PROVENIENS: Stopalo
Kuntoraportti
Smärre nagg
657200
Päivämäärä:
2019-09-15