Röd Soffa

Röd Soffa
Röd Soffa
Röd Soffa
Röd Soffa
Röd Soffa
Röd Soffa

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, slutet av 1900-talet, klädsel i svart skinn, ben i metall, mått ca 180x80, sitthöjd 45 cm

Slitage

657208

2019-06-24