Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
VITRINSKÅP, slutet av 1900-talet stomme i massivt körsbär, höjd ca 200, bredd 200, djup 50 cm
Bruksslitage, repor och stötmärken
657220
2019-06-26
Gör en kostnadsfri värdering här