Vitrinskåp i körsbär

Vitrinskåp i körsbär
Vitrinskåp i körsbär
Vitrinskåp i körsbär
Vitrinskåp i körsbär
Vitrinskåp i körsbär
Vitrinskåp i körsbär
Vitrinskåp i körsbär
Vitrinskåp i körsbär
Vitrinskåp i körsbär
Vitrinskåp i körsbär
Vitrinskåp i körsbär
Vitrinskåp i körsbär

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VITRINSKÅP, slutet av 1900-talet stomme i massivt körsbär, höjd ca 200, bredd 200, djup 50 cm

Bruksslitage, repor och stötmärken

657220

2019-06-26