Klubbat för:
1 900 SEK
2 000 SEK
MÅRTEN ANDERSSON (född 1934): "Dansande kärlekspar vid fullmåne", signerad och numrerad Mårten A, 20/300, färglitografi, 63x45 cm
657227
2019-06-24