Mårten Andersson litografi

Mårten Andersson litografi
Mårten Andersson litografi
Mårten Andersson litografi
Mårten Andersson litografi

Klubbat för:

1 900 SEK

2 000 SEK

MÅRTEN ANDERSSON (född 1934): "Dansande kärlekspar vid fullmåne", signerad och numrerad Mårten A, 20/300, färglitografi, 63x45 cm

657227

2019-06-24