Oidentifierad konstnär signerad RS

Såld för:

12 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, landskapsvy, signerad RS och daterad -35, olja på duk, fäst på pannå, bildmått 38x54 cm

Sedvanligt slitage, nålhål

657232

2019-08-06