Soffbord 1900-talets mitt

Soffbord 1900-talets mitt
Soffbord 1900-talets mitt
Soffbord 1900-talets mitt
Soffbord 1900-talets mitt
Soffbord 1900-talets mitt
Soffbord 1900-talets mitt
Soffbord 1900-talets mitt
Soffbord 1900-talets mitt
Soffbord 1900-talets mitt
Soffbord 1900-talets mitt

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1950-tal, Bodafors, fanérat i valnöt och mahohgny, med utdragabara sidoskivor, fotavslut i mässing, höjd ca 60, 100x57, total längd 168 cm

Blekt

657257

2019-07-01