Bord gustavianskt
Klubbat för:
19 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
SALONGSBORD, gustavianskt av stockholmskvalitet, Anders Lundelius krets, fanerat med alrot och valnöt, beslag av mässing, droppbeslag, avsmalnande ben med fothylsor, höjd 74, 93 x 60 cm
PROVENIENS: Stopalo
Obetydliga lagningar
657268
2019-09-15