Bord gustavianskt

Bord gustavianskt
Bord gustavianskt
Bord gustavianskt
Bord gustavianskt
Bord gustavianskt
Bord gustavianskt
Bord gustavianskt
Bord gustavianskt
Bord gustavianskt
Bord gustavianskt

Såld för:

19 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SALONGSBORD, gustavianskt av stockholmskvalitet, Anders Lundelius krets, fanerat med alrot och valnöt, beslag av mässing, droppbeslag, avsmalnande ben med fothylsor, höjd 74, 93 x 60 cm

PROVENIENS: Stopalo

Obetydliga lagningar

657268

2019-09-15