Korsett omkring 1900

Korsett  omkring 1900
Korsett  omkring 1900
Korsett  omkring 1900
Korsett  omkring 1900
Korsett  omkring 1900
Korsett  omkring 1900
Korsett  omkring 1900
Korsett  omkring 1900

Såld för:

4 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KORSETT, omkring 1900, läder med metallförstärkningar, höjd 40 cm

PROVENIENS: Stopalo

Slitage, ställvisa skador, snörning saknas

657273

2019-09-15