Vas Murano

Vas Murano
Vas Murano
Vas Murano
Vas Murano
Vas Murano
Vas Murano
Vas Murano
Vas Murano

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VAS, Murano, 1900-talets mitt, glas millefiori teknik, höjd ca 23 cm

Genomgående spricka på en av hänklarna samt mindre nagg vid mynningskanten, smärre slitage

657274

2019-06-24