Paraplyställ 1900-tal
Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PARAPLYSTÄLL, 1900-tal, gjutjärn, stativ i form av sittande hund hållandes ridspö, grönpatinerad lös bottenplatta utformad som omlottlagda blad, höjd 58 cm, bredd 60,5 cm
PROVENIENS: Stopalo
657276
2019-09-15