Paraplyställ 1900-tal

Paraplyställ 1900-tal
Paraplyställ 1900-tal
Paraplyställ 1900-tal
Paraplyställ 1900-tal
Paraplyställ 1900-tal
Paraplyställ 1900-tal
Paraplyställ 1900-tal
Paraplyställ 1900-tal
Paraplyställ 1900-tal
Paraplyställ 1900-tal

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PARAPLYSTÄLL, 1900-tal, gjutjärn, stativ i form av sittande hund hållandes ridspö, grönpatinerad lös bottenplatta utformad som omlottlagda blad, höjd 58 cm, bredd 60,5 cm

PROVENIENS: Stopalo

657276

2019-09-15