Casoletter 1 par
Closed
2019-06-29
657278
| Sold for | 3 200 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
CASOLETTER, 1 par, omkring 1900, Louis XVI dekor av bockhuvuden, förgylld brons, höjd ca 22 cm
Slitage