Banketter stockholmsarbeten Karl Johan
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BANKETTER, ett par, stockholmsarbeten i Karl Johan, massiv björk, märkta med Stockholms stolmakarämbets sigill, sabelformade ben, sitthöjd 33 cm
PROVENIENS: Stopalo
Ställvisa lagningar, smärre skador
657279
2019-09-15