Banketter stockholmsarbeten Karl Johan

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BANKETTER, ett par, stockholmsarbeten i Karl Johan, massiv björk, märkta med Stockholms stolmakarämbets sigill, sabelformade ben, sitthöjd 33 cm

PROVENIENS: Stopalo

Ställvisa lagningar, smärre skador

657279

2019-09-15