Ljusstakar Kina
Klubbat för:
5 600 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
LJUSSTAKAR, ett par, Kina 1800-talets andra hälft, tenn och mässing, ristad dekor på framsidan med figurer och växtornament, höjd ca 37 cm
PROVENIENS: Stopalo
Kuntoraportti
Slitage, bristningar, ursprungligen delbara men senare ihoplödda
657285
Päivämäärä:
2019-09-15