Urnor alabaster

Urnor alabaster
Urnor alabaster
Urnor alabaster
Urnor alabaster
Urnor alabaster
Urnor alabaster

Såld för:

12 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

URNOR med LOCK, ett par, 1800-talets första hälft, ovoid form, klockformade lock med knopp, alabaster, höjd 47 cm
PROVENIENS: Stopalo

Ställvisa sprickor och lagningar

657292

2019-09-15