Monica Backström

Monica Backström
Monica Backström
Monica Backström
Monica Backström
Monica Backström
Monica Backström
Monica Backström
Monica Backström
Monica Backström
Monica Backström

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

MONICA BACKSTRÖM, skålar, 2 st, Kosta, förgylld invändigt, handmålad utvändigt, signerad MB..., etikettmärkta, höjd ca 11-13, diameter ca 14-19 cm

657293

2019-06-29