Klubbat för:
750 SEK
1 500 SEK
MONICA BACKSTRÖM, skålar, 2 st, Kosta, förgylld invändigt, handmålad utvändigt, signerad MB..., etikettmärkta, höjd ca 11-13, diameter ca 14-19 cm
657293
2019-06-29