Michael Dahl, hans efterföljare, damporträtt
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
12 000 SEK
MICHAEL DAHL (omkring 1700) hans efterföljare: Damporträtt, olja på duk, monterad i samtida ram med träskuren dekor av växtornamentik, oval 82 x 65 cm
PROVENIENS: Stopalo
Omfattande retuscher, dubblerad, ramen med dekorskador
657301
2019-09-15