Michael Dahl, hans efterföljare, damporträtt

Såld för:

Osåld

Utropspris

12 000 SEK

MICHAEL DAHL (omkring 1700) hans efterföljare: Damporträtt, olja på duk, monterad i samtida ram med träskuren dekor av växtornamentik, oval 82 x 65 cm

PROVENIENS: Stopalo

Omfattande retuscher, dubblerad, ramen med dekorskador

657301

2019-09-15