Byst Augustus
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYST i form av Augustus (Augustus Primaporta), Grand tour souvenir, 1800/1900-tal, patinerad brons, höjd ca 18 cm
Detta föremål tillhör specialauktionen Samlarhem
Bruks och åldersrelaterat slitage
657306
2019-06-24