Byst Augustus

Byst Augustus
Byst Augustus
Byst Augustus
Byst Augustus
Byst Augustus
Byst Augustus
Byst Augustus
Byst Augustus
Byst Augustus
Byst Augustus
Byst Augustus
Byst Augustus
Byst Augustus
Byst Augustus

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYST i form av Augustus (Augustus Primaporta), Grand tour souvenir, 1800/1900-tal, patinerad brons, höjd ca 18 cm

Detta föremål tillhör specialauktionen Samlarhem

Bruks och åldersrelaterat slitage

657306

2019-06-24