Byrå senbarock

Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

BYRÅ, senbarock, fanerad alrot och plommon, lagd i friser och fält, förgyllda mässingsbeslag, rak form, front med utskjutande mittparti, svängda ben, nyckel medföljer, höjd 81,116 x 63 cm

PROVENIENS: Stopalo

Smärre fanérlagningar och kompletteringar, senare lås och beslag

657309

2019-09-15