Skeppsmodell
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SKEPPSMODELL, 18/1900-tal, blockmodell, 3-mastad bark, klipperskepp, bemålat trä, höjd ca 82, längd 100 cm
Kuntoraportti
Slitage och smärre skador
657325
Päivämäärä:
2019-06-26