Bengt Böckman

Bengt Böckman
Bengt Böckman
Bengt Böckman
Bengt Böckman
Bengt Böckman
Bengt Böckman
Bengt Böckman
Bengt Böckman
Bengt Böckman
Bengt Böckman
Bengt Böckman
Bengt Böckman

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENGT BÖCKMAN (1926-2014): Blueprints, (6), komplett svit med färglitografier, signerade Bengt Böckman, 90/150, 63x75 cm, oramade

657336

2019-06-25