Kurt Rasmussen målning

Kurt Rasmussen målning
Kurt Rasmussen målning
Kurt Rasmussen målning
Kurt Rasmussen målning
Kurt Rasmussen målning
Kurt Rasmussen målning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KURT RASMUSSEN (Danmark, 1951-2011), ´´I det Grønne´´, signerad K Rasmussen samt daterad ´85, akryl på duk, ca 81x100 cm

Smärre slitage

657342

2019-06-25