Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KURT RASMUSSEN (Danmark, 1951-2011), ´´I det Grønne´´, signerad K Rasmussen samt daterad ´85, akryl på duk, ca 81x100 cm
Smärre slitage
657342
2019-06-25
Gör en kostnadsfri värdering här