Staty i form av en romersk gladiator

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STATY, 1900-talets mitt, patinerad brons, föreställande en romersk gladiator, gjutstämplad, höjd ca 26 cm

Socklen saknas, smärre slitage

657353

2019-06-26