Byrå
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BYRÅ, rokoko, fanerad med amarant och plommon, front med parkettläggning, kortsidor med romber, bronsbeslag, skiva av kalksten, nyckel medföljer, höjd 85, 92 x 52 cm
PROVENIENS: Stopalo
Renoverad och kompletterad, mindre fanerskador och torrsprickor
657354
2019-09-15