Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BYRÅ, rokoko, fanerad med amarant och plommon, front med parkettläggning, kortsidor med romber, bronsbeslag, skiva av kalksten, nyckel medföljer, höjd 85, 92 x 52 cm

PROVENIENS: Stopalo

Renoverad och kompletterad, mindre fanerskador och torrsprickor

657354

2019-09-15