Fåtölj Bröderna Andersson

Fåtölj Bröderna Andersson
Fåtölj Bröderna Andersson
Fåtölj Bröderna Andersson
Fåtölj Bröderna Andersson
Fåtölj Bröderna Andersson
Fåtölj Bröderna Andersson
Fåtölj Bröderna Andersson
Fåtölj Bröderna Andersson
Fåtölj Bröderna Andersson
Fåtölj Bröderna Andersson

Klubbat för:

6 600 SEK

2 000 SEK

BRÖDERNA ANDERSSON, fåtölj med fotpall, 1960-tal, röd skinnklädsel, lösa plymåer, klädda knappar, snurr- och vippfunktion, skyltmärkt, sitthöjd ca 38 cm

Klädsel med slitage, en listdel medföljer, en listdel saknas

657368

2019-06-24