Fåtölj Bröderna Andersson
Klubbat för:
6 600 SEK
2 000 SEK
BRÖDERNA ANDERSSON, fåtölj med fotpall, 1960-tal, röd skinnklädsel, lösa plymåer, klädda knappar, snurr- och vippfunktion, skyltmärkt, sitthöjd ca 38 cm
Klädsel med slitage, en listdel medföljer, en listdel saknas
657368
2019-06-24