Bojan Kina 1800-tal

Bojan Kina 1800-tal
Bojan Kina 1800-tal
Bojan Kina 1800-tal
Bojan Kina 1800-tal
Bojan Kina 1800-tal
Bojan Kina 1800-tal
Bojan Kina 1800-tal
Bojan Kina 1800-tal
Bojan Kina 1800-tal
Bojan Kina 1800-tal

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOJAN, porslin, Kina, 1800-tal, ovoid form, famille rose, dekor av blommor i emaljfärger, järnoxid samt sepia, höjd ca 21 cm, trälock samt sockel medföljer

Botten med stjärnspricka, slitage

657369

2019-06-29