Cecilia Edefalk Utan titel

Cecilia Edefalk Utan titel
Cecilia Edefalk Utan titel
Cecilia Edefalk Utan titel
Cecilia Edefalk Utan titel
Cecilia Edefalk Utan titel
Cecilia Edefalk Utan titel

Såld för:

Osåld

Utropspris

80 000 SEK

CECILIA EDEFALK (född 1954): Utan titel, signerad på baksidan, gelatinsilverfotografi, utförd 2005, 72x62 cm
PROVENIENS: Brandstrom Stockholm

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

657373

2019-11-10