Skulptur 1800-talets slut
Valmis
2019-09-15
657382
| Korkein tarjous | 12 500 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
SKULPTUR, 1800-talets slut, Persefone bortrövas av Hades, patinerad brons, höjd 50 cm
PROVENIENS: Stopalo
Attribut saknas