Skulptur 1800-talets slut

Skulptur 1800-talets slut
Skulptur 1800-talets slut
Skulptur 1800-talets slut
Skulptur 1800-talets slut
Skulptur 1800-talets slut
Skulptur 1800-talets slut
Skulptur 1800-talets slut
Skulptur 1800-talets slut
Skulptur 1800-talets slut
Skulptur 1800-talets slut

Såld för:

12 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKULPTUR, 1800-talets slut, Persefone bortrövas av Hades, patinerad brons, höjd 50 cm

PROVENIENS: Stopalo

Attribut saknas

657382

2019-09-15