Olav Christopher Jensen Birds of passage

Såld för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OLAV CHRISTOPHER JENSEN (Norge, född 1954):
"Birds of passage", signerad och daterad Olav Christopher Berlin Feb 1993, blyerts och täckvitt på papper, 30x42 cm

PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

657384

2019-11-10