Olav Christopher Jensen Birds of passage
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OLAV CHRISTOPHER JENSEN (Norge, född 1954):
"Birds of passage", signerad och daterad Olav Christopher Berlin Feb 1993, blyerts och täckvitt på papper, 30x42 cm
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund
Ingår i Barbro B. Johanssons samling
657384
2019-11-10