Karin Wickström Utan titel

Karin Wickström Utan titel
Karin Wickström Utan titel
Karin Wickström Utan titel
Karin Wickström Utan titel
Karin Wickström Utan titel
Karin Wickström Utan titel

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KARIN WIKSTRÖM (född 1959): Utan titel, monogramsignerad KW, olja på pannå, 24,5x30 cm

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

657389

2019-11-10