Roland Svensson
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Söndag på isen, Möja", signerad roland S, PT 79, färglitografi, bildmått ca 43x58 cm
Läs mer
Fläckar
657391
2019-08-20