Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Söndag på isen, Möja", signerad roland S, PT 79, färglitografi, bildmått ca 43x58 cm

Läs mer

Fläckar

657391

2019-08-20