Jan Svenungsson Conciliabule

Jan Svenungsson Conciliabule
Jan Svenungsson Conciliabule
Jan Svenungsson Conciliabule
Jan Svenungsson Conciliabule
Jan Svenungsson Conciliabule
Jan Svenungsson Conciliabule

Såld för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

JAN SVENUNGSSON (född 1961): "Conciliabule", Signerad med dedikation, numrerad och daterad på baksidan 2/12, 1999, 19,5x24 cm
Barbro Johanssons pall syns i bilden.

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

657400

2019-11-10