Jan Svenungsson Conciliabule
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
JAN SVENUNGSSON (född 1961): "Conciliabule", Signerad med dedikation, numrerad och daterad på baksidan 2/12, 1999, 19,5x24 cm
Barbro Johanssons pall syns i bilden.
Ingår i Barbro B. Johanssons samling
657400
2019-11-10