Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
EBBA MATZ (född 1963): "Utan titel", signerad och daterad Ebba Matz 1998, upplaga 2/3, gelatinsilverfotografi, 28x22 cm
Ingår i Barbro B. Johanssons samling
657402
2019-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här