Ebba Matz Utan titel

Ebba Matz Utan titel
Ebba Matz Utan titel

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

EBBA MATZ (född 1963): "Utan titel", signerad och daterad Ebba Matz 1998, upplaga 2/3, gelatinsilverfotografi, 28x22 cm

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

657402

2019-11-10