Akvarell 1700-tal Neapel

Akvarell 1700-tal Neapel
Akvarell 1700-tal Neapel
Akvarell 1700-tal Neapel
Akvarell 1700-tal Neapel

Såld för:

17 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Landskap från Neapel, "Port of Naples contiguous to Portici viewed from the Fountain upon the Mole", akvarell, 39,5 x 60 cm

PROVENIENS: Stopalo

Fuktfläckar

657405

2019-09-15