Anette Lemieux American Friend

Såld för:

7 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANETTE LEMIEUX (född 1957): "American Friend", signerad och daterad Lemieux 1997, akvarell på papper, 20,5x13,5 cm
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

657407

2019-11-10