Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARIN WIKSTRÖM (född 1959): Utan titel, monogramsignerad KW, akvarell och bläck på papper, 29,5x30 cm
Ingår i Barbro B. Johanssons samling
657408
2019-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här