Karin Wikström Utan titel

Karin Wikström Utan titel
Karin Wikström Utan titel
Karin Wikström Utan titel
Karin Wikström Utan titel
Karin Wikström Utan titel
Karin Wikström Utan titel

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARIN WIKSTRÖM (född 1959): Utan titel, monogramsignerad KW, akvarell och bläck på papper, 29,5x30 cm

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

657408

2019-11-10