Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Skärgårdsvinter, Möja", signerad roland S, 25/50, färglitografi, bildmått ca 18x46 cm

Läs mer

657410

2019-08-20