Roland Svensson
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Skärgårdsvinter, Möja", signerad roland S, 25/50, färglitografi, bildmått ca 18x46 cm
Läs mer
657410
2019-08-20