Jene Highstein Utan titel

Jene Highstein Utan titel
Jene Highstein Utan titel

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JENE HIGHSTEIN (1942-2013): Utan titel, signerad och daterad Highstein -98, tusch och blyerts på papper, ca 20x26,5 cm

PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

657411

2019-11-10