Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Pelarsommar", signerad roland S, HC XII / XXX, färglitografi, bildmått ca 32x42 cm

Läs mer

657414

2019-08-20