Roland Svensson
Klubbat för:
4 400 SEK
5 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Pelarsommar", signerad roland S, HC XII / XXX, färglitografi, bildmått ca 32x42 cm
Läs mer
657414
2019-08-20