Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Rorsman - Jacob Wallenberg, signerad Roland S, 159/190, färglitografi, bildmått ca 53x44 cm, rammått ca 78x68 cm

Läs mer

657415

2019-08-20